Przed przystąpieniem do czytania skonsultuj się ze swoim psychiatrą lub bioenergoterapeutą.

środa, 29 kwietnia 2015

Majówkę czas zacząć

Ginekologia w tym tygodniu jest w rozsypce. W związku z urlopami i nagłymi sytuacjami wyjazdowymi, oddział pracuje praktycznie dzięki obecności rezydentów (i to i tak nie wszystkich). Telefony na salę operacyjną się urywały z pytaniem: co mam zrobić? Mimo to plan operacyjny mieli zaplanowany na cały dzień. Uczciwie mnie uprzedzili o trudnej sytuacji i o tym, że się spóźnią, więc w spokoju zjadłem śniadanie. Z asystą mieli trochę problem, więc pożyczyli sobie Vacka z chirurgii, aby im haki potrzymał do histrektomii.

Za to ja nieoficjalnie zaczynam dzisiaj majówkę. Jutro jeszcze muszę się pojawić w pracy (co będzie raczej ciężkim przeżyciem, bo już słyszałem co jest na dzisiaj przygotowane), ale już czuję się jakbym miał wolne. Zwłaszcza, że słońce tak ładnie dzisiaj grzeje. 

Jedna pielęgniarka mnie dzisiaj w ubraniu cywilnym nie rozpoznała, to znaczy, że będę bogaty :P

7 komentarzy:

 1. ginekologia w rozsypce ? Skoro jest majowy weekend to chyba jest w terenie, morza szum ptaków śpiew i dopiero za kilka tygodni będzie widać efekt , przynajmniej tak mnie uczono,a za 9 miesięcy zobaczymy czy chłopiec czy dziewczynka. Taka malutka złośliwość mi się włączyła , ale tylko dlatego że lubię tu zaglądać i poczytać sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatni weekend było nad wyraz dużo przypadków, kiedy efekt był widoczny i słyszalny :D

   Usuń
 2. To musiało być dla pielęgniarki niezłe zaskoczenie jak się zorientowała, że lekarz też się ubiera jak człowiek :-) a nie tylko w fartuchu biega
  makmik8991

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że tutaj chodziło o coś innego :]

   Usuń
 3. To, że pielęgniarka Cię nie poznała to chyba oznacza, że się ożenisz:) Takie też są przesądy.
  Udanej majówki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to wszytkiego dobrego na nowej drodze życia :D :D

   Usuń