Przed przystąpieniem do czytania skonsultuj się ze swoim psychiatrą lub bioenergoterapeutą.

środa, 2 września 2015

Kolejne spełnione marzenie

Miesiąc temu dostałem pozytywnego power'a. Szarpnąłem się wtedy nawet na post - Mega pozytywnie. Początkowo obawiałem się, że z czasem zapał ów minie tak szybko jak się pojawił i wszystko będzie po staremu, jak to często się zdarza. Na szczęście nie. Zapał do realizacji marzeń (zwłaszcza tych niemedycznych) trwa nadal i nie gaśnie.

Od paru dni wyczekiwałem dzisiejszego dnia. Z jednej strony chciałem, żeby był już za mną, a z drugiej to nie mogłem się doczekać kiedy wybiegnę z pracy i pojadę w miasto.
Ze znajomym obskoczyliśmy dwa sklepy nie dla idiotów i jeden kosmiczny. Kolega stwierdził, że zaczyna się bać czym będą się bawić nasze dzieci widząc to co jest w ofercie. Zresztą na zabawę helikopterem to on sam miał wielką ochotę.

Dzisiaj mogę skreślić jedno z postanowień noworocznych. Od paru miesięcy się zbierałem, aby je zrealizować, ale dopiero od miesiąca ruszyło coś z miejsca, bo przestałem się obijać. Zapoznałem się z literaturą fachową, opiniami innych. Dwa postanowienia też pchnąłem do przodu i w sierpniu poczyniłem duży (w porównaniu do poprzednich 7 miesięcy) progress, ale do ich realizacji jeszcze kawałek. Są też punkty na mojej liście, które leżą w powijakach i raczej tam zostaną, ale to nie moja wina, że doba ma tylko 24 godziny i 5 dni w ciągu tygodnia muszę być w pracy. Coś za coś:]

Przy okazji odchudziłem portfel o czterocyfrową kwotę, ale jak to dwóch profesjonalnych doradców mi powiedziało - będziesz zajebiście zadowolony!

Jest cały czas mega pozytywnie. Fajnie spełniać marzenia :D

17 komentarzy:

 1. Cudownie spełniać marzenia! :D Spełniaj kolejne, przecież zawsze masz motywację w komentarzach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Radości, inspiracji i spokoju (w odpowiednich proporcjach i odpowiednim czasie).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też spełniłam swoje marzenie, zdałam anatomię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję!
   PS. Z jakich atlasów anatomicznych korzystałeś/korzystałaś?

   Usuń
 4. Z Nettera po polsku i McMinna po angielsku, to tyle z atlasów. A z książek to wszystko po trochu. Na zajęcia to głównie Skawina. Dodatkowo trochę z Bochenka, trochę z Pituchowej, Narkiewicza, Gołąba, Graya :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję, dzięki, że odpowiedziałaś.

   Usuń
  2. Dziękuję :)

   Usuń
 5. Chyba sie domyslam co to za marzenie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... chętnie się dowiem czy się dobrze domyśliłeś :))

   Usuń
  2. tzw pojazd mechaniczny:))))

   Usuń
  3. Pudło :P
   Pojazd mam już od dawna :)

   Usuń
  4. samolot z osobistym pilotem:))))))

   Usuń
  5. A może helikopter:P

   Usuń
  6. Jeszcze większe pudło :P

   Usuń
 6. http://alejaktobezmatury.blogspot.com/ a ja zapraszam do mnie ,trochę potknięć ,trochę pasji do rzeczy ładnych,trochę rękodzieła i trochę zawirowań życiowych..no i troszkę medycznie! ;-)

  OdpowiedzUsuń