Przed przystąpieniem do czytania skonsultuj się ze swoim psychiatrą lub bioenergoterapeutą.

poniedziałek, 20 marca 2017

"Trzecia tajemnica"

"Fatima, Portugalia, 1917 rok:
Matka Boska objawia się trójce pastuszków i przekazuje im trzy tajemnice. Dwie z nich Kościół wkrótce ujawnia całemu światu. Trzecią tajemnicę, spisaną i ukrytą w Tajnym Archiwum, poznają jedynie kolejni papieże. (...)
Watykan, dzień dzisiejszy:
Monsiniore Colin Michener, osobisty sekretarz papieża, niepokoi się stanem jego zdrowia. Wie, że dręczą go sprawy powiązane z fatimskimi objawieniami. Nie wie natomiast, że watykański sekretarz stanu, kardynał Alberto Valendrea, bezwzględny hierarcha, który za wszelką cenę pragnie zostać głową Kościoła, od wielu lat ukrywa szokującą prawdę, która teraz może wyjść na jaw. 


Steve Berry - Trzecia tajemnica

Jeśli ktoś lubi klimaty jakie są znane z "Kodu da Vinci" czy "Aniołów i demonów" Dana Browna to powyższa pozycja jest dla niego. Dla tych co lubią watykańskie spiski, wręcz obowiązkowa.

Intrygi, tajemnice, spiski, kłamstwa, korupcja, morderstwa, walka o papieską tiarę. To główne przymioty jakimi można opisać "Trzecią tajemnicę". Tematy jakie porusza autor dodatkowo prowokują, bo bardzo dobrze odnoszą się do dzisiejszej sytuacji w świecie.

A na końcu jeszcze zwolennicy czarnych protestów mogą znaleźć kilka argumentów dla poparcia swojego stanowiska.

Polecam!

2 komentarze:

  1. Erjota, takie pytanie z innej beczki. Jeżeli mam wypadanie płatka zastawki mitralnej (kardiolog kazał nic z tym nie robić) i okresowo łojotokowe zapalenie skóry to czy mogę wybrać się oddać krew? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, możesz się wybrać. Przed oddaniem krwi i tak powinnaś mieć wizytę u lekarza.

      Usuń